Kampanya Yönetimi

Gelişmiş promosyon ve kampanya modülleri ile satışlarınızı artırabilir, ihtiyaç duyduğunuz her an yeni satış stratejileri planlayabilirsiniz.

E-Ticaret İçin Kampanya Yönetimi

Kampanyalarımız

Davet Modülü

Davet modülü ile müşterileriniz, arkadaşlarını sitenize tek tuşla davet edebilir ve davet edilen kişilerin ilk alışverişlerinden sizin belirlediğiniz tutarda para puan kazanabilirler. Bu para puanları diledikleri siparişinde kullanabilir.

Kampanyalarımız

Taksit Kampanyaları

Artı taksit kampanyaları ile, zaman zaman bankaların size belirli ürünler ve fiyat aralıkları için uygulayacağı artı taksit kampanyalarını sitenize yansıtabilirsiniz.

Kampanyalarımız

Ücretsiz Kargo Tutarı Tanımlayabilme

Satış odaklı oluşturabileceğiniz stratejilerden biri de istediğiniz bir kargo firması için ücretsiz kargo sınırı belirleyebilmektir. Böylece müşterilerinizin ilgili tutara ulaşması için yapacağı alışveriş miktarını artırmasını sağlayabilirsiniz.

Kampanyalarımız

Ürüne Özel İndirim

Ürünlere özel uygulayacağınız indirimleri E-ticaret yönetim paneliniden tek tuşla yönetebilir, toplu olarak güncelleyebilirsiniz. Ürüne özel kampanya indirimi, havale indirimi, kargo indirimi gibi tanımlamalar yapabilirsiniz.

Kampanyalarımız

Toplu Mail Gönderimi

Günlük duyurular veya haftalık kampanyalarınız için hazırladığınız bültenleri müşterilerinize mail olarak gönderebilir, dilerseniz gelişmiş filtre seçenekleri ile sadece belirli bir mail grubu dahilinde ilgili kişilere mailin ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

 

Hayatınızın Fırsatını Kaçırmayın!

Gelişmiş E-ticaret Paketinde
1000 2000 1500 2250 3500 5000
Ödeme Seçenekleri

İhtiyacınız olan herşey akıllı e-ticaret paketinizde. 15 Gün ücretsiz kullanım için aşağıdaki kısa formu doldurun.


Kampanyalarınızdan SMS ile haberdar olmak istiyorum.
Kampanyalarınızdan E-posta ile haberdar olmak istiyorum.