Çözüm Ortaklarımız

İş ortaklarımız ile ilgili güncel ve detaylı bilgilere bu platformdan ulaşabilirsiniz

Çözüm Ortaklarımız

Akınsoft

Bilgisayarınıza kurulu bulunan entegrasyon programı, belirli periyotlarla, Eticaret sitenize bağlanır, satışları kontrol eder, eğer bir satış gerçekleşmişse, müşteri kaydını, ürün kayıtlarını ve sipariş kayıtlarını otomatik olarak muhasebe programınıza entegre eder.

PayU

Visa ve MasterCard tarafından onaylanan Türkiye’nin ilk ödeme servis sağlayıcıyız. 2011 yılından bu yana uluslararası düzeyde kazandığımız bilgi ve deneyimi Türkiye e-ticaret pazarının ihtiyaçlarına göre şekillendirerek çalıştığımız 5.000’den fazla işletmenin önemli bir iş ortağımız.

Sürat Kargo

Otomatik Kargo Modülü,online siparişlerinizin her hangi bir manuel işlem yapmadan çalışmış olduğunuz Sürat Kargo şubesine iletilmesi ve sipariş adımlarının otomatik olarak panelinize yansımasını sağlar. Bir modül olarak geliştirilen Otomatik Kargo servisi, paket içeriğinden bağımsız bir şekilde, ayrıca satın alınarak Sonel Yazılım'ın her paketinde tam entegre bir şekilde kullanılabilir.

Netgsm

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK)'dan işletmeci (operatör) lisansları alarak telekomünikasyon sektöründe Sabit Telefon, Faks, SMS, Sesli Mesaj, Toplu SMS, Arama Kartı, Sanal Santral ve katma değerli hizmetleri tek panelde birleştirerek abonelerine hizmet veren Netgsm,Turkcell,Vodafone,Türk Telekom firmalarından sonra Türkiye’nin 4. GSM operatörüdür.

 

Hayatınızın Fırsatını Kaçırmayın!

Gelişmiş E-ticaret Paketinde
1000 2000 1500 2250 3500 5000
Ödeme Seçenekleri

İhtiyacınız olan herşey akıllı e-ticaret paketinizde. 15 Gün ücretsiz kullanım için aşağıdaki kısa formu doldurun.


Kampanyalarınızdan SMS ile haberdar olmak istiyorum.
Kampanyalarınızdan E-posta ile haberdar olmak istiyorum.