Kurumsal

Düşünmek ve söylemek kolay, fakat yaşamak, hele başarı ile sonuçlandırmak çok zordur.

Sonel Yazılım


Sonel Yazılım 2006 yılından bu yana e-ticaret ve ERP çözümleri üzerine faaliyetlerini sürdürmekte ve projeler üretmektedir.

2006 Yılında 6 kişilik kadrosuyla faaliyetine başlayan Sonel Yazılım, bugün itibari ile 24 kişilik uzman kadrosu ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Sonel Yazılım, satış, pazarlama, ERP Çözümler, destek ve tasarım birimleri İstanbul Beylikdüzü ilçesindedir. Sonel Yazılım, hizmetlerini datacenterda barınan 15 sunucudan oluşan donanım parkuru üzerinde sağlamaktadır.

Sonel Yazılım E-ticaret sektörünün paydaşları ile güçlü işbirlikleri olan Garanti Bankası, Akbank ve Finansbank ile bu bankaların kurumsal müşterilerine yönelik kampanyaları, lojistik sektörünün lider şirketi Sürat Kargo ile stratejik işbirliği ve sektörel tedarikçiler ile işbirlikleri bulunmaktadır.

Vizyonumuz; Müşterilerimizin güvenini ve desteğini kazanıp, Türkiye’de e-ticaret sektörünün gelişmesi ile paralel olarak büyütmek. Yeni projeler geliştirip, fazla şirketin zahmetsizce e-ticaret yapmasına olanak sağlamak.

Misyonumuz; E-ticaret’i bilişim kaynaklı iş modelinden çıkartarak, kullanıcıları teknik konularla performans kaybetmesini engellemek. Eticarete ilişkin profesyonel çözümler ve geliştirmeler sunmakta, Teknolojiye ayak uydurarak AR-GE çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Sonel Yazılım


Puan Sistemi
Satış ve üyelikleri teşvik etmesi için hazırlanan modüldür. Ürün alımlarında, belirli ürünlerde, üyelikte, ürünlere yorum yapmada, arkadaş davetlerinde özel tanımlamalar ile para puanlar kazandırılabilmektedir. Para puanlar belirlediğiniz limitler ile hediye çeklerine dönüştürülerek müşterileriniz tarafından kullanımı sağlanmaktadır.

Arkadaşını Davet Et Hediye Kazan
Üyenizin, arkadaşlarını da sizin sitenize getirip üye kazandırılması veya satış yaptırmasına teşvik için hazırlanmış bir kampanyadır. Sizin belirleyeceğiniz kurallara göre davet eden kişi hediye çeki veya para puan kazanacaktır. Örneğin; Arkadaşını üye yap 10 TL hediye çeki kazan.

Üye Ol İndirim Çeki Kazan
Sitenize direk üyelikleri arttırmak için oluşturulan bir kampanya tipidir. Örneğin; üye olana 100 TL hediye çeki 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kullanılabilir şeklinde kampanyalar geliştirebilirsiniz.

Daha fazlası için tıklayınız!

Sonel Yazılım


Sonel Yazılım, 15 adet sunucudan oluşan donanım parkuru üzerinde sağlamaktadır.Sunucularımız 3 katmanlı güvenlik sistemi ile korunmakta olup tüm veritabanı ve uygulamalar 3 katmanlı yedekleme sistemleri ile güvence altına alınmıştır. Sunucu altyapımız gerçek sunuculardan oluşmaktadır. Her sunucumuzda 64GB ram ve 8 adet işlemci bulunmaktadır.

Sunucularımız üzerinde işletim sistemleri, hosting kontrol panelleri ve destek yazılımları olmak üzere birçok yazılım kullanılmaktadır. Kullandığımız yazılımların tamamı lisanslıdır. 

Sonel Yazılım


E-ticaret ile ilgili tüm bilgileri aktarmak, E-ticaret hakkındaki temel süreçleri ve uygulamaları ayrıntılı bir şekilde öğreterek, hayata geçirmenize ve etkin bir şekilde kullanmanıza yardımcı olmaktır.

 

Hayatınızın Fırsatını Kaçırmayın!

Gelişmiş E-ticaret Paketinde
1000 2000 1500 2250 3500 5000
Ödeme Seçenekleri

İhtiyacınız olan herşey akıllı e-ticaret paketinizde. 15 Gün ücretsiz kullanım için aşağıdaki kısa formu doldurun.


Kampanyalarınızdan SMS ile haberdar olmak istiyorum.
Kampanyalarınızdan E-posta ile haberdar olmak istiyorum.