Akınsoft ile İşbirliği!

Sonel Yazılım e-ticareti, entagrasyon hizmeti ve AKINSOFT Wolvox Muhasebe programına çok uygun fiyatlar ile sahip olun.

Akınsoft ile İşbirliği!

E-ticaret Paketleri

Türkiye'nin önde gelen ERP ve ticari yazılım üreticilerinden olan aynı zamanda bir çok ülkede yaygın hizmet veren AKINSOFT Yazılım ile yapılan işbirliği kapsamında, Sonel Yazılım e-ticaret paketi, entegrasyon hizmeti ve Wolvox ticari yazılım ürününe müşterilerimiz 8.500 TL ye sahip olabileceklerdir.


Sonel Yazılım e-ticaret paketi : 4.000 TL
Wolvox entegrasyon bedeli : 4.000 TL
Wolvox programı : 4.500 TL (3.815 TL + KDV)
Toplam
: 12.500 TL
Kampanya İndirimi
: 4000 TL
Kampanyalı Toplam
: 8.500 TL


Toplam: 12.500 TL olan ürün ve hizmetleri sadece 8.500 TL'ye alan müşterilerimiz %30 üzerinde indirim fırsatından yararlanmış olacaklardır. (Lütfen sayfa altında yer alan not bölümünü okuyunuz)

E-ticaret yazılımı yıllık hizmet bedeli ticari yazılım entegrasyon desteği dahil 3.500 TL olmaktadır. (2.000 TL e-ticaret paket yenileme bedeli + 1.500 TL Wolvox Entegrasyonu hizmeti yenileme bedeli)

Kampanya kapsamında müşterilerimizin ofislerinde program kurulumu gerçekleştirilecek ve 4 saat temel eğitim ücretsiz olarak verilecektir.

AKINSOFT Wolvox muhasebe programı ile stok ve cari hesap takibini müşterilerimiz kolayca yapabilecekler, faturalarını muhasebe programından bastırabilecekler ve e-ticaret sitesi ile entegre çalışması sayesinde, ürünlerin e-ticaret sitesine aktarılması, stokların güncellenmesi ile uğraşmalarına gerek kalmayacaktır.

Hali hazırda e-ticaret yazılımımızı kullanan mevcut müşterilerimiz Wolvox ürünü ve entegrasyona sahip olmak istediklerinde, 8.500 TL yerine, %20 indirim ile 6.800 TL'ye sahip olabileceklerdir. İlerleyen yıllar için mevcut yenileme bedellerine ek olarak entegrasyon hizmeti için sadece 1.500 TL ek hizmet yenileme maliyeti oluşacaktır.

Not:
* Wolvox programı fiyatı tek kullanıcı için geçerlidir, birden fazla bilgisayarda Wolvox programı kullanılacaksa, ek kullanıcılar için kullanıcı lisans ücreti ödenmelidir.
* Wolvox programı varsayılan olarak varyant-alt ürün desteği ile birlikte gelmemektedir. Tekstil sektörü gibi, renk-beden şeklinde alt ürünlü satış yapan sitelerin AKINSOFT yazılımdan Stok-2 Modülü almaları gerekmektedir. Stok-2 modülü fiyatı 800 TL + KDV olmaktadır.
* Wolvox yazılımına ilave 2 kullanıcı ekleme maliyeti, 1.000 TL + KDV'dir.
* Wolvox yazılımına ilave 5 kullanıcı ekleme maliyeti, 4.500 TL + KDV'dir.
Detaylı bilgiyi müşteri temsilcilerinizden alabilirsiniz.

0 Yorum

Yorum Yapınız

Sizde kampanyalarımızla ilgili düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz..

 

Hayatınızın Fırsatını Kaçırmayın!

Gelişmiş E-ticaret Paketinde
1000 2000 1500 2250 3500 5000
Ödeme Seçenekleri

İhtiyacınız olan herşey akıllı e-ticaret paketinizde. 15 Gün ücretsiz kullanım için aşağıdaki kısa formu doldurun.


Kampanyalarınızdan SMS ile haberdar olmak istiyorum.
Kampanyalarınızdan E-posta ile haberdar olmak istiyorum.