Kampanyalarımız Neler?

Sonel Yazılım ile e-ticarete hızlı bir başlangıç yapabilir rakiplerinizin bir adım önünde olursunuz.

Kampanyalarımız Neler?

E-ticaret Paketleri

Kargo Sektörünün önde gelen firmalarından Sürat Kargo ile yapmış olduğumuz Dev İşbirliği ile artık siz müşterilerimiz, ürünlerinizi müşterilerinize gönderim yapmak için en uygun taşımacılık hizmetine ve sistemine sahip olmuş olacaksınız.

E-Ticaret paketimizi alarak aşağıdaki size uygun hizmetlerden herhangi bir tanesi üzerinden çalışabileceksiniz.

İnternetten al, Kapıda öde!

Zaman değişti. Artık devir internetten alışveriş devri. Seçenek çok, hem sonra kıyaslama imkânına da sahipsiniz. Ancak siz yine de internetten alışveriş yapmaya çekiniyor musunuz? Belki kredi kartı numaranızı vermek istemiyorsunuz... Belki de banka ya da posta havalesiyle uğraşmak size zor geliyor. Sırf bu yüzden internetten alışveriş yapmaya çekiniyorsunuz


Çekinmeyin, çünkü artık Sürat Kargo’nun yenilikçi hizmeti “internetten al, kapıda öde” var. Siz dilediğiniz ürünü seçin, beğenin, emsalleriyle kıyaslayın, kararınızı ve siparişinizi verin. Satın aldığınız ürünü evinize kadar Sürat Kargo getirsin, ödemesini siz ürünü teslim aldıktan sonra Sürat Kargo görevlisine teslim edin. internetten alışverişin zevkine ve kolaylığına siz de varın.

Kredili Kargo

Sürat Kargo’nun ön ödemeli kargo paketleriyle, fazla gönderim yapan şirketlerin indirim avantajlarından, bireysel ve KOBİ'ler de faydalanıyor. Yüzde 67’ye varan fiyat avantajlarından yararlanmak için e-satış sitemiz üzerinde yer alan indirim paketlerinden ihtiyaca göre paket satın alıp aldığı avantajlı kargo paketini aylık taksitlerle ödeyebiliyor.

Gönderinize özel, özenli taşıma

Bazı gönderileriniz ekstra hassastır, ekstra kırılgandır. Bunun için de ekstra özen gerektirir. Yerine sapasağlam ulaşana kadar içiniz bir türlü rahat etmez. Döküldü mü, saçıldı mı, kırıldı mı diye endişe edersiniz. Endişelenmeyin, çünkü artık Suit var.Sürat Kargo hassas müşterilerinin hassas gönderileri için Suit’i öneriyor. Suit ile gönderileriniz kırılma, ezilme, dökülme, saçılma gibi risklerden uzaklaştırılıyor. Çünkü gönderinizi koruma altına alan, kendi özelliğine göre birini seçebileceğiniz özel raf sistemleri, fileler ve sepetler aracılığı ile ekstra hassas taşınıyor ve yerine ulaştırılıyor. Gelin hassas gönderileriniz için Sürat Kargo’nun ekstra özenli taşımacılık sistemi Suit’i seçin, içiniz rahat etsin.

0 Yorum

Yorum Yapınız

Sizde kampanyalarımızla ilgili düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz..

 

Hayatınızın Fırsatını Kaçırmayın!

Gelişmiş E-ticaret Paketinde
1000 2000 1500 2250 3500 5000
Ödeme Seçenekleri

İhtiyacınız olan herşey akıllı e-ticaret paketinizde. 15 Gün ücretsiz kullanım için aşağıdaki kısa formu doldurun.


Kampanyalarınızdan SMS ile haberdar olmak istiyorum.
Kampanyalarınızdan E-posta ile haberdar olmak istiyorum.