Gelişmiş Kargo Yönetim Sistemi

Sipariş tutarını, anlaşmalı kargo firmalarınız aracılığı ile teslimatta müşterinizden tahsil ederek güven sağlayın.
Çoklu depo ile çalışabilme

Birden fazla deposu olan şirketlerde, kargo entegrasyonunda depo bilgisi verilebilmekte ve bir kargo şirketi ile birden fazla depoda entegre çalışabilmektedir.

Ürün tesliminin onaylanması

Ürün teslim edildiğinde, belki de daha kargo görevlisi aracını henüz çalıştırmadan, e-ticaret sitesinden bir e-posta ve SMS gelebilmekte, ürünün teslim edildiği müşteriye iletilmektedir. 

Kargoya verilen siparişleri müşteriye bildirmek

Önceden entegrasyon ile kargo şirketine aktarılan siparişler, kargo şirketi görevlisi tarafından e-ticaret sitesi deposundan alınıp, kargo şirketi deposunda götürüldükten sonra, kargo şirketinde el terminali ile daha önce e-ticaret sitesinden oluşturulan barkod okutulmaktadır. 

Hazırlanan ürünlerin kargo şirketine bildirilmesi

Sipariş hazır olduğunda, tek tuş ile siparişler kargo şirketlerine online bildirilir. Bu şekilde, her siparişin ödemesinin Kapıda mı yapılacağı yoksa ödemenin peşin mi alındığı ve siparişin gideceği adres bilgisi lojistik şirketine aktarılmış olur. 

Müşterinin sipariş takibini panelden yapabilme

Müşteri siparişinin ne durumda olduğu, kargoya verilmiş ise kargo şirketinde hangi süreçte olduğu bilgisini, kargo şirketinin sitesine gitmeden, üye panelinden yapabilmektedir.

Kargo etiketlerini bastırabilme

Siparişlere ait kargo etiketleri, entegrasyon ile beraber kargo şirketinden alınarak e-ticaret sitesi yöneticisine iletilir ve bastırılabilmesi sağlanır. Böylece kargoların karışma ihtimali olmamış ortadan kalkar.

 

Hayatınızın Fırsatını Kaçırmayın!

Gelişmiş E-ticaret Paketinde
1000 2000 1500 2250 3500 5000
Ödeme Seçenekleri

İhtiyacınız olan herşey akıllı e-ticaret paketinizde. 15 Gün ücretsiz kullanım için aşağıdaki kısa formu doldurun.


Kampanyalarınızdan SMS ile haberdar olmak istiyorum.
Kampanyalarınızdan E-posta ile haberdar olmak istiyorum.