Ticari Yazılım Entegrasyonları

Muhasebe ve üretim entegrasyonu ile anlık olarak stok ve fiyat eşleştirmesi yapabilirsiniz.
Akınsoft Wolwox Entegrasyonu

Bilgisayarınıza kurulu bulunan entegrasyon programı, belirli periyotlarla, Eticaret sitenize bağlanır, satışları kontrol eder, eğer bir satış gerçekleşmişse, müşteri kaydını, ürün kayıtlarını ve sipariş kayıtlarını otomatik olarak muhasebe programınıza entegre eder.

Sipariş Oluşturma

E-Ticaret sitenizde bir sipariş gerçekleştiğinde, sistem otomatik olarak muhasebe programınızın sipariş bölümüne ilgili kaydı aktarır. Müşterinin ödemesini yapmasını müteakiben, sipariş faturalandır bölümünden, siparişi faturalandırır ve yazıcıya bastırırsınız.

Stok Kart Aktarımı

E-Ticaret sitenizde bir satış gerçekleştiğinde, sistem daha önce bu stok'un muhasebe programına kayıt edilip edilmediğini kontrol eder, edilmişse sadece bu ürünü seçer, edilmemiş ise, bu ürünü önce kayıt eder, sonra siparişe aktarır.

Cari Kart Aktarımı

E-Ticaret sitenizde bir satış gerçekleştiğinde, sistem daha önce bu müşterinin muhasebe programına kayıt edilip edilmediğini kontrol eder, edilmişse sadece bu müşteriyi siparişte seçer, edilmemiş ise, bu müşteriyi önce kayıt eder, sonra siparişe aktarır. 

Ürün Oluşturma

Ticari yazılımda yer alan stok kaydı, bağlı olduğu kategori tanımı ile birlikte, e-ticaret sitesine aktarılır, ticari yazılım destekliyorsa, ürün resmi, özellikleri vb. tüm bilgilerin aktarılabilmesi mümkün olmaktadır.

Muhasebe Entegrasyonu

Muhasebe entegrasyonu ile, ürün adet ve çeşidiniz ne olursa olsun ürünlerinizi, fiyat ve stok durumları ile birlikte anlık bir şekilde e-ticaret sitenize entegre edin, zaman kazanın.

 

Hayatınızın Fırsatını Kaçırmayın!

Gelişmiş E-ticaret Paketinde
1000 2000 1500 2250 3500 5000
Ödeme Seçenekleri

İhtiyacınız olan herşey akıllı e-ticaret paketinizde. 15 Gün ücretsiz kullanım için aşağıdaki kısa formu doldurun.


Kampanyalarınızdan SMS ile haberdar olmak istiyorum.
Kampanyalarınızdan E-posta ile haberdar olmak istiyorum.